Firma Handlowa TONEX

ul. Kościelna 7, 47-220 Kędzierzyn-Koźle

tel. +48 77 483 33 74, tel. kom. 501 630 499

e-mail: tonex@neostrada.pl

Sprawdź naszą ofertę

Potrzebujesz materiałów

do pracy w biurze?

 

STORONA W PRZEBUDOWIE

CENY SĄ NIEAKTUALNE

 

F.H."TONEX" powstała na początku 2002 roku. Jesteśmy firmą działającą w branży biuroserwisowej. Dzięki partnerskiej współpracy z wiodącymi producentami oraz importerami, uzyskujemy dla Naszych Klientów towary najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Głównym celem firmy jest zapewnienie efektywnej obsługi klienta, dlatego też w codziennej pracy kierujemy się rzetelnością, uczciwością i pracowitością.

» Ołówek Rotring RGTikky III

Automatyczny ołówek techniczny w nowym ale zarazem klasycznym wzornictwie. Delikatnie karbowany korpus umożliwia pewny ergonomiczny uchwyt. Przycisk, klips oraz rurka końcówki są pokryte warstwą ochronną zapobiegającą powstawaniu nalotu. Rurka końcówki umożliwia doskonałą widoczność papieru, idealnie nadaje się do kreślenia z zastosowaniem liniałów i szablonów. Za pomocą kodowania kolorów analogicznie do normy ISO 3098 ołówki informują o grubości linii. Tikky to idealne narzędzie do rysunków i szkiców technicznych. Cechy techniczne Obudowa o przekroju trójkątnym nadaje nowoczesny wygląd. Metalowy klips zamocowany na pierścieniu. Połączenie miękkiego i twardego tworzywa oraz pofalowany uchwyt zapewniają wygodne i luźne położenie palców dla precyzyjnego rysowania i pisania. Kolory: bordowy, czarny - grubość linii - 0,35 mm; 0,5 mm; 0,7 mm; 1,0 mm, czerwony, biały, niebieski, żółty, czarny - linia 0,5 mm.

nr kat. K11 / 1030-01

 

cena:8,61 zł
zamawiana ilość sztuk:
komentarz do zamówienia: